top of page

Tamamlanan Projelerimiz

REFERANSLARIMIZ

Siyah ve Beyaz Skyline

SHERATON OTEL – ÇANKAYA/ANKARA

 

Toplam Metraj: 12.864,00 m²

İmalat Tarihi: 2020

İmalat Yeri: ÇANKAYA

Anahtar teslim metrajının yaklaşık 12.864,00 m² olduğu bu yenileme projesinde cepheler JOTUN dış cephe boyası ile boyanmıştır.

Siyah ve Beyaz Skyline

HAZNEDAROĞLU SİTESİ- Eryaman/ANKARA

Toplam Metraj: 5.000,00 m²

İmalat Tarihi: 2020

İmalat Yeri:ERYAMAN

Anahtar teslim metrajının yaklaşık 5.000,00 m² olduğu bu yenileme projesinde Weber paket sistemi uygulaması yapılmış ve cepheler JOTUN dış cephe boyası ile boyanmıştır.
Bunun yanı sıra Çatı küpeşte kaplama yapılmış olup, balkon tavanlarının boyanması, çevre duvar işi yapılan diğer işlemler arasındadır.

Siyah ve Beyaz Skyline

ETİLER ORDUEVİ-TANDOĞAN/ANKARA

Toplam Metraj: 4.500,00 m²

İmalat Tarihi: 2020

İmalat Yeri:TANDOĞAN

Anahtar teslim metrajının yaklaşık 4.500,00 m² olduğu bu yenileme projesinde cepheler JOTUN dış cephe boyası ile boyanmıştır.

Siyah ve Beyaz Skyline

YAYLAKENT SİTESİ - Keçiören/ANKARA

Toplam Metraj: 5.500,00 m²

İmalat Tarihi: 2020

İmalat Yeri:KEÇİÖREN

 

Anahtar teslim metrajının yaklaşık 5.500,00 m² olduğu bu yenileme projesinde KALE Marka ürünlerle astar ve fileli sıva üzeri mineral sıva uygulaması yapılmış ve cepheler JOTUN dış cephe boyası ile boyanmıştır.
Bunun yanı sıra tüm çevreye Taraklı Mozaik yapılması; dikey yağmur olukları, balkon tavanlarının boyanması, yapılan diğer işlemler arasındadır.

Siyah ve Beyaz Skyline

ANTALYA ALANYA ALVA SİTESİ – Alanya/ANTALYA

Toplam Metraj: 48.200,00 m²

İmalat Tarihi: 2019-2020

İmalat Yeri:ALANYA

Anahtar teslim metrajının yaklaşık 48.200,00 m² olduğu bu yenileme projesinde KALE Marka ürünlerle astar ve fileli sıva üzeri mineral sıva uygulaması yapılmış ve cepheler JOTUN dış cephe boyası ile boyanmıştır.
Bunun yanı sıra Tüm çatılar aktarılmış ve teras su yalıtımı; Membran, bina içi boya, dikey yağmur olukları, balkon tavanlarının boyanması, yapılan diğer işlemler arasındadır.

Siyah ve Beyaz Skyline

Eryaman Evleri C8-90 Blok - Eryaman/ANKARA

Toplam Metraj: 6500,00 m²

İmalat Tarihi: 2019

İmalat Yeri: Eryaman

Anahtar teslim metrajının yaklaşık 6500,00 m² olduğu bu yenileme projesinde KALE Marka astar ve fileli sıva uygulaması yapılmış ve cepheler JOTUN dış cephe boyası ile boyanmıştır.
Bunun yanı sıra Teras seramik yapılmış olup tüm binanın iç cepheleri boyanmıştır, dikey yağmur olukları, balkon tavanlarının boyanması, yapılan diğer işlemler arasındadır.

Siyah ve Beyaz Skyline

Konutkent 2 Sitesi A2 Blok - Çayyolu/ANKARA

Toplam Metraj: 8500,00 m²

İmalat Tarihi: 2019

İmalat Yeri: Çayyolu

Anahtar teslim metrajının yaklaşık 8500,00 m² olduğu bu yenileme projesinde Sika Marka özel tamir ve sıvama tamir uygulaması yapılmış ve cepheler JOTUN dış cephe boyası ile boyanmıştır.
Bunun yanı sıra Teras su ve ısı yalıtımı; Membran , bina içi boya, dikey yağmur olukları, balkon tavanlarının boyanması, yapılan diğer işlemler arasındadır.

Siyah ve Beyaz Skyline

Dikmen Yeşil Vadi Sitesi - Dikmen/ANKARA

Toplam Metraj: 7600,00 m²

İmalat Tarihi: 2019

İmalat Yeri: Dikmen

Anahtar teslim metrajının yaklaşık 7600,00 m² olduğu bu yenileme projesinde Sika Marka özel tamir ve sıvama tamir uygulaması yapılmış ve cepheler JOTUN dış cephe boyası ile boyanmıştır.Bunun yanı sıra Teras su ve ısı yalıtımı; Membran , bina içi boya, dikey yağmur olukları, balkon tavanlarının boyanması, yapılan diğer işlemler arasındadır.

Siyah ve Beyaz Skyline

Terasevler Sitesi - Oran/Ankara

Toplam Metraj: 26.000,00 m²

İmalat Tarihi: 2018

İmalat Yeri:Oran

Anahtar teslim metrajının yaklaşık 26.000,00 m² olduğu bu mantolama projesinde  fileli sıva ve mineral sıva  komple tadilat uygulaması yapılmış ve cepheler JOTUN marka  dış cephe boyası ile boyanmıştır.Bunun yanı sıra mineral sıva uygulaması, çatı izolasyonu, mermer denizlik, dikey yağmur olukları, söve, balkon tavanlarının ve demirlerinin boyanması, alüminyum kapı ve posta kutularının yenilenmesi, siteye güvenlik kameraları takılması, bina aydınlığındaki pencerelerin PVC ile yenilenmesi, tretuvar yapılması, andezit yer ve duvar kaplaması yapılması  yapılan diğer işlemler arasındadır.

bottom of page